Ansatte

Publisert av Kjell Nilsen. Sist endret 20.07.2016

Ansatte:

Navn: Telefon: Stilling: Epost:
Fagerland, Berit 75146152 Spesialbibliotekar berfag@nfk.no
Mørch, Veronica 76912025 Spesialbibliotekar veromo@nfk.no
Bang, Irene 75 14 61 57 Sekretær irene.bang@nfk.no
Halse, Sigrid Seim 75146158 Spesialbibliotekar sighal@nfk.no
Engen-Medlie, Ellen Thorsø 76 91 20 27 Sekretær ellen.engen@nfk.no
Hansen, Karin 76 91 20 26 Sekretær karin.hansen@nfk.no
Holtet, Sissel 76 91 20 24 Bibliotekkonsulent sissel.holtet@nfk.no
Bjørn Erik Kvannli 91 70 44 66 Bokbussjåfør bjokva@nfk.no
Marianne Kappfjell 75 18 41 70 Avdelingsbibliotekar sørsamisk bokbuss markap@nfk.no
Kulset, Anita Munch 75 14 61 53 Fylkesbiblioteksjef anita.kulset@nfk.no
Gåskjønli, Kari 75 14 61 51 Konsulent bibliotek og arkiv kari.gaskjonli@nfk.no
Mathisen, Anita 76 91 20 20 Sekretær anita.mathisen@nfk.no
Veronica Krokå 75 14 61 50 Vikar/sekretær  
Nilsen, Kjell 75 14 61 55 Rådgiver bibliotekutvikling kjell.nilsen@nfk.no

Nygård, Roar

75 14 61 56

IKT konsulent

roar.nygaard@nfk.no
Riise, Sølvi 75 14 61 54 Drift- og personalleder solvi.riise@nfk.no
Stupforsmo,Wenche 75 14 61 51 Kontorleder wenche.stupforsmo@nfk.no
Wognild, Petra 75 18 41 70 Bibliotekkonsulent petra.wognild@nfk.no
Fant du det du lette etter?

Redaktør: Geir Johnsen | Webansvarlig: Håvard Vognild  | CMS/Webdesign: ACOS

Aktuelle lenker og dokumenter